Виховна система Заставнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів є технологією, що гарантовано забезпечує ви­ховання дитини як суб'єкта власного життя й успіху, оволодіння нею життєвою компетентністю. Це є  комплекс взаємозалежних компонентів.

Для створення виховної системи школи ми  вивчали такі питання:

  • соціальне замовлення;
  • особливості контингенту учнів;  система цінностей закладу;
  • структура навчального закладу, організація його життє­діяльності;
  • соціально-психологічний клімат та організаційна культура закладу;
  • кадровий потенціал закладу;
  • потреби закладу в ресурсах, забезпечення ресурсами;
  • зовнішнє середовище закладу.

 

ВИХОВНА РОБОТА

скачати презентацію

Фестиваль "Чисті роси" в школі.

 

 

 Святковий концерт до 8 Березня

 

$

 

 

 

 

  

 

  

 Святковий концерт до 8 Березня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Фестиваль "Чисті роси" в школі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня у всьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Головною метою якого є привернення уваги суспільства до цієї проблеми. Щорічно в цей день проводяться інформаційно-просвітницькі заходи.

1 грудня 2016р. психологічною службою  Заставнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно з працівниками районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді проведено зустріч учнівської молоді з співробітниками Чернівецького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом та представниками обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Метою даного заходу  є зниження рівня дискримінації, а також профілактичні заходи щодо ВІЛ/СНІДу. Увазі школярів представлено відеолекцію, після якої волонтери та працівники Червоного Хреста роздали літературу, брошури та буклети по даній тематиці. Такі заходи дуже важливі, адже завдання медицини та освіти полягає в наданні та розповсюдженні інформації серед населення. "Хто проінформований, той озброєний!" - зазначила Добровольська Вероніка Петрівна – лікар-психолог кабінету довіри Чернівецького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом. Візнюк Наталія Василівна, заступник голови Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, відмітила: "Жінка ти чи чоловік, незалежно від того скільки тобі років, де живеш, з ким спілкуєшся, ти не захищений від ВІЛ-інфекції. Але ти можеш захистити себе та інших. Для цього потрібно дотримуватись правил безпечної поведінки."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ВІТАННЯ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ З НАГОДИ ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

      Закінчився навчальний рік і наша школа перегорнула ще одну сторінку освітянського літопису. Цього року ми добре попрацювали і отримали вагомі результати.
Дорогі випускники! Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Бажаю кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети.
Всім іншим учням бажаю добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнена, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.
Шановні вчителі, дякую Вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. У численних конкурсах, оглядах, олімпіадах, змаганнях. Цього навчального року Заставнівська ЗОЩ І-ІІІ ступенів вкотре була одною з найкращих шкіл Заставнівського району. Ба­жаю поновлення життєвих сил і натхнення!
Шановні батьки, дідусі і бабусі! Ви пройшли цей навчальний рік разом з нами, раділи успіхам, переймалися невдачами. Високо ціную Вашу любов і підтримку.
Вітаю усіх із успішним закінченням неповторного для кожного із нас навчального року, який подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!